• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

عقد قرارداد با موسسه آموزشی IPSCMI آمریکا

محمدرضا دارابی، مدیر امور بین الملل مجتمع فنی تهران، خبر از عقد قرارداد با موسسه آموزشی IPSCMI آمریکا داد که طی این قرارداد دانش پذیران محترم مجتمع فنی تهران می توانند در حوزه های مختلف همچون دوره های تخصصی مدیریت خرید، مدیریت زنجیره عرضه و تامین، مذاکرات حرفه ای، و مدیریت عملیات تولید به تحصیل پرداخته و گواهینامه معتبر خود را از موسسه IPSCMI  آمریکا دریافت کنند. وی همچنین تصریح کرد که محل برگزاری دوره ها و آزمون ها مجتمع فنی تهران است و صدور و اعطای گواهینامه از جانب موسسه IPSCMI آمریکا می باشد.
موسسه IPSCMI  آمریکا (NCSC سابق)، موسسه بین المللی آموزش و ارائه گواهینامه های معتبر در حوزه هایی همچون مدیریت خرید، مذاکرات حرفه ای، و مدیریت زنجیره عرضه و تامین می باشد. این دوره ها بصورت بین المللی و در قالب های گوناگون همچون سیمنار، کنفرانس، کلاسهای درسی، کلاسهای آنلاین، و یا آموزش از راه دور برگزار می گردند و در پایان دانش پذیران موفق به اخذ گواهینامه بین المللی بسیار معتبر در آمریکا و دنیا می باشند.
برخی از مزیت های رقابتی موسسه IPSCMI آمریکا
•    دارنده گواهینامه ISO 17025;2017 ارائه خدمات آموزشی برای آموزش های غیر رسمی
•    دارنده گواهینامه ISO/IEC 29993; 2017 استاندارد بین المللی تعیین معیار گواهینامه های سازمانی برای افراد
•    مجوز انحصاری از جامعه فروش آمریکا (APS) جهت ارائه گواهینامه های CPP و CPPM در خارج از آمریکا
•    همکاری با بیش از 30 مرکز و موسسه معتبر جهانی
علاقه مندان جهت اخذ این مدارک می توانند به زودی به دپارتمان های مهندسی و مدیریت در مراکز مجتمع فنی تهران در سراسر کشور مراجعه نمایند.

ژوئن 27, 2020

0 پاسخ به "عقد قرارداد با موسسه آموزشی IPSCMI آمریکا"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X